veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1617] [1618] [1619] [1620] [1621]
kavel: 1619 verkocht € 80.00

[Typografie] Drukkersuitgaven

Het Drukkers Jaarboek voor 1908. Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1908 + Neue Schriften und Ornamente. Frankfurt am Main, Ludwig & Mayer, 1927. Enkele pag. met knipgat, verder goed + Beknopte proef van drukletters. N.V. Lettergieterij "Amsterdam" voorheen Tetterode. 124 pp. + briefpapier van Drukkerij Groenewoud Weesp, ca. 10 bladen - en 5 andere.
Enkele met lichte gebruikssporen, verder goed. (totaal 9)