veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1750-1757 Fine arts: monografieën en referentiewerk
[1751] [1752] [1753] [1754] [1755]
kavel: 1753 verkocht € 70.00

[Fantin-Latour. Met opdracht van de auteur] Adolphe Jullien. Hector Berlioz.

Sa vie et ses oeuvres. Ouvrage orné de quatorze lithographies originales de M. Fantin-Latour, de douze portraits de Hector Berlioz, de trois planches hors texte et de 122 gravures (...) etc. Parijs, Librairie de l'Art, 1888, XVI,386,(2) p., rijk geïllustreerd als aangegeven (volledig volgens bindersindex), oorspronkelijk omslag, folio.
Eerste en laatste katern los(gaand); hier en daar roestvlekkig. Omslag vlekkig/ smoezelig en wat gebruind. Acceptabel, onafgesneden exemplaar. Met gesigneerde opdracht van de auteur op de halftitel: "Au Dr. Jean Lhermitte En témoignage de reconnaissante amitié [gesigneerd] Décembre 1922". Jean Lhermitte (1877-1959), Frans neuroloog en neuropsychiater. Los ingelegd een rekening van boekhandelaar Gérard Oberlé uit 1983, waarop het boek met een prijs van 2200 francs staat genoemd.