veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1759] [1760] [1761]
kavel: 1759 € 70 - € 120

Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)

Lithografie, 1915. Oplage van 100, dit is nr. 89. Beeld 35,5 x 47 cm. Ingelijst achter passe-partout.