veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1766] [1767] [1768] [1769] [1770]
kavel: 1768 € 100 - € 200

Rie Cramer (1887-1977). (Meisje zittend onder een boompje).

Ets op Japans papier, 7,5 x 10 cm., gesigneerd in potlood rechts onder.
Prachtig exemplaar met zeer brede marges.