veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1764] [1765] [1766] [1767] [1768]
kavel: 1766 € 80 - € 160

Lot van 8 lino's: (1) Jörg Remé (1941). (Groep verklede toneelspelers).

Linosnede, 25 x 49 cm., gesigneerd en gedateerd 1964 in potlood rechts onder, "Linolschnitt 1/5" in potlood links onder.
(2) Willem Boon (1902-1986). "Werkstad". Linosnede, ca. 1930, 36 x 30 cm., gesigneerd rechts onder en getiteld links onder in potlood, onder passe-partout. Iets vergeeld maar een prachtige afdruk met zeer brede marges; (3) Louis Bruynzeel (1941). "Waterlooplein". Linosnede, 26,5 x 18,5 cm., gesigneerd, genummerd 1/50, getiteld en gedateerd '81 in potlood in de benedenmarge, onder passe-partout; (4) Henk van der Horst (1911-1982). "Strijkende vrouw". Linosnede, 44 x 31 cm., gesigneerd en gedateerd '64 in potlood rechts onder, getiteld in potlood links onder, onder passe-partout. En met nog 4 andere linosneden: 2 door Henk van der Horst, 1 door Dré van den Broeck en 1 door Hans van Helden. (totaal 8)