veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1763] [1764] [1765] [1766] [1767]
kavel: 1765 € 70 - € 140

Arja van den Berg (1947). Drie kleurenetsen: (1) "Linda 2 jaar uit Terschelling".

Handgekleurde ets gedrukt van gecontourneerde plaat, ca. 16 x 16 cm., gesigneerd, 14/20 en gedateerd 1979 in potlood, getiteld in de plaat.
(2) "Zara van koningin Juliana". Handgekleurde ets gedrukt van gecontourneerde plaat, ca. 17 x 12,5 cm., gesigneerd, 14/20 en gedateerd 1979 in potlood, getiteld in de plaat; (3) (Portret van Beatrix). Handgekleurde ets gedrukt van gecontourneerde plaat, ca. 25 x 20 cm., gesigneerd, 6/30 en gedateerd 1985 in potlood, getiteld in de plaat. Met: Johan Pijnappel. Arja van den Berg. Grafisch werk. Den Haag, SDU, 1989, 64 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, 4to. "Soms stuit je op een afbeelding in een weekblad, of in een landbouwmaandblad, of op het omslag van een pocketboek of een dichtbundel, en je roept dan meteen blij verrast uit: "Hé, een Arja!" Want een ets (...) van Arja van den Berg herken je onmiddellijk als het hare." (inleiding van Nico Scheepmaker). In deze inleiding zijn ook de 20 (!) stappen opgenomen die de kunstenares nodig heeft om een ets te voltooien. (totaal 4)