veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1762] [1763] [1764] [1765] [1766]
kavel: 1764 € 70 - € 140

9 litho's: (1-5) Frederika Broeksmit (1875-1945). 5 diverse litho's,

diverse formaten, 4x gesigneerd in potlood, 2x gemonogrammeerd op de steen, met als onderwerpen jongensportretten (3x) en riviergezichten (2x).
Ex collectie Van Eekelen, met zijn stempeltje en informatie in ballpoint op de keerzijde of in benedenmarge. Één jongensportret met een tegendruk op de keerzijde; (6-9) Luc Albert Moreau (1882-1948). 4 litho's van boksers in diverse formaten, afkomstig uit Physiologie de la boxe, Parijs, 1929, 1x gemonteerd op drager, de andere met montagesporen verso. (totaal 9)