veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1761] [1762] [1763] [1764] [1765]
kavel: 1763 € 70 - € 140

8 litho's: (1) Hans van Dokkum (1908-1995). (Ruïnes in de Auvergne).

Litho op stevig papier, 27,5 x 37,5 cm., gesigneerd rechts onder en 6/10 en eigen druk in potlood links onder (montagesporen verso).
(2) Dirk Harting (1887-1970). (Portret van Dr. Frieda Charlotte van Hasselt). Litho op blauwgrijs papier, 33,5 x 27 cm., gesigneerd in potlood rechts onder, gesigneerd en gedateerd '50 op de steen links onder. Ex collectie Van Eekelen, met zijn stempeltje en informatie in ballpoint op de keerzijde (heel licht vergeeld vanwege voormalig passe-partout); (3) Gesina Boevé (1881-1958). (Jongenskop). Litho op stevig Japans papier, 28,5 x 20,5 cm., gesigneerd en gedateerd '31 rechts onder, eigen druk in potlood links onder. En met nog 5 andere w.o. een gezicht op Nes door Otto Hanrath, een markante mannenkop door Wim Schuhmacher en een oudere litho van een Frans riviergezicht met kathedraal, met intrigerende, moeilijk leesbare gesigneerde opdracht in potlood rechts onder. (totaal 8)