veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1760] [1761] [1762] [1763] [1764]
kavel: 1762 verkocht € 100.00

10 diverse prenten: (1) Theo Beerendonk (1905-1979). (Abstracte compositie).

Hoogdruk gedrukt in rood op buigzaam grijs structuurkarton, 17 x 29,8 cm., gesigneerd en gedateerd 1969 in potlood links onder.
(2) Cees Andriessen (1940). "Doublettendoos van een meer dan middelmatig exlibris verzamelaar". Zeefdruk, 35,3 x 27 cm., gesigneerd in potlood in het beeld links onder, getiteld in potlood in de benedenmarge (marginale kreukjes); (3-4) David van de Kop (1937-1994). (Composities met traptreden). Twee zeefdrukken, bladmaat 50 x 70 cm., beide gesigneerd en gedateerd '68 rechts onder en "A.P. 19" in potlood links onder (deukjes/ kreukjes). En met nog 6 andere, waarvan 5 houtsneden gedateerd 1963-1965 door Henk Schellevis (gesigneerd met pseudoniem "Perdok"). Toegevoegd: 2 tekeningen gesigneerd Perdok. (totaal 12)