veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1759] [1760] [1761] [1762] [1763]
kavel: 1761 verkocht € 70.00

9 diverse prenten: (1-2) Mart Kempers (1924-1993). (Figuren).

Twee litho's, beide ca. 38 x 28 cm. (bladmaat 79 x 54 cm.), beide gesigneerd en gedateerd '60 en respectievelijk 23/25 en 17/ 25 in potlood (marginale deukjes en kreukjes).
(3) Schlomo Koren (1932-2013). (Abstracte compositie). Litho, 46 x 43 cm., gesigneerd en gedateerd 1961 en 4/20 in potlood links onder (vage vouwen, deukjes); (4) Hetty Huisman (1941-2017). (Abstracte compositie). Droge naaldets, 29 x 45 cm., gesigneerd en gedateerd 1961 links onder en "4e exemplaar" rechts onder in potlood (kreukjes, montagesporen verso). En met nog 6 andere door Anton Buitendijk (2x), Hans van Helden (2x), Sjoerd Henneman en Joke Wolfswinkel. (totaal 10)