2266-2279 Persfotografie

[2266 - 2275] [2276 - 2279]
kavel: 2276
[Ruimtevaart] Verzameling van ca. 450 foto's,
-diverse formaten, alle eind jaren 50/ begin jaren 60, op enkele na voorzien van stempels en strookjes met beschrijvingen verso, inclusief veel foto's van kunstenaars-impressies, collagefoto's, foto's van dierproeven, "De ruimtereis van Glenn", filmstills, satellieten, (lanceringen van) raketten, komeet Arkos, etc.-

verkocht € 1000.00
kavel: 2277
[Winston Curchill] Circa 60 persfoto's met Winston Churchill in de hoofdrol,
-op enkele na ca. 20 x 15 cm. en voorzien van stempels en strookjes op de keerzijde, vrijwel alle met copyrightstempel van Bouwmeester & Van Leeuwen (Amsterdam), gedateerd 1946-1961.-

verkocht € 700.00
kavel: 2278
[Filmstills] Lot van meer dan 350 zwart-witfoto's in diverse formaten,
-jaren 50 en begin jaren 60, grotendeels filmstills met stempels (zeer veel van De Geïllustreerde Pers) en/ of beschrijvende strookjes op de keerzijde, deels met beschrijvende tekst gedrukt in benedenmarge.-

verkocht € 280.00
kavel: 2279
Sinterklaas
-46 verschillende persfoto's m.b.t. tot Sinterklaas en Zwarte Piet, alle uit de jaren 50, in verschillende formaten. Grotendeels met stempel van diverse fotografen. Uit archief Geïllustreerde Pers.-

verkocht € 150.00
[2266 - 2275] [2276 - 2279]