[4] [5] [6] [7] [8]
kavel: 6 verkocht € 150.00

Edmund Dulac (ills.), Princess Badoura. A tale from the Arabian Nights

retold by Laurence Housman. (London), Hodder and Stoughton, (1913), 113 pp., met 10 tipped-in platen door Dulac, geïll. linnen, 4to. Band wat vlekkig en met lichte besch., wat sleets langs randen, schutbladen iets vlekkig, frontisp. met minimaal vlekje, verder goed + idem, Stories from the Arabian Nights retold by Laurence Housman. 2nd ed. London, Hodder and Stoughton, 1907, xvi,133 pp., 50 tipped-in platen door Dulac, verguld linnen, 4to. Band wat sleets langs randen, rug wat verkleurd, naam in viltstift op blanco schutblad, watervlekje op rand schutblad, verder net ex.
(totaal 2)