[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 170.00

Arthur Rackham (ills.), The Ring of the Niblung. A trilogy

with a prelude by Richard Wagner. Translated into English by Margaret Armour. The Rhinegold & The Valkyrie en Siegfried & The Twilight of the Gods. London, William Heinemann/ New York, Doubleday, Page & Co, 1910, 2 delen, ix,159; ix,181 pp., met 34/ 30 tipped-in platen door Rackham, geïll. schutbladen, verguld linnen, 4to. Banden wat verkleurd en sleets langs randen, deel I voorste schutbladen iets losgaand bij kneep, verder goed + Rackham (ills.), A Midsummernight's Dream by William Shakespeare. London, William Heinemann/ New York, Doubleday, Page & Co, 1908, 134 pp., met 40 tipped-in platen door Rackham, verguld linnen, 4to. Band verkleurd, linnen op rug gespleten aan uiteinden en randen. Nette exemplaren.
(totaal 3)