[6] [7] [8] [9] [10]
kavel: 8 verkocht € 120.00

J.M. Barrie, Peter and Wendy. Illustrated by F.D. Bedford

Eerste druk, London, Hodder & Stoughton, (1911), vii,267 pp., met frontispice, geïllustreerde titel en 11 platen door Bedford, in oorspronkelijke vergulde uitgeversband, 8vo.
Band iets sleets langs randen, vlekje op achterplat, linnen wat verkleurd, voorste schutbladen losgaand bij de kneep, schutbladen en tekstbladen deels wat roestvlekkig. Goed exemplaar. Zeldzame eerste druk van het beroemde boek door James Matthew Barrie met prachtige illustraties van Francis Donkin Bedford (1864-1954).