[7] [8] [9] [10] [11]
kavel: 9 verkocht € 100.00

Edmund Dulac (ills.), Rubáiyát of Omar Khayyám.

Rendered into English Verse by Edward Fitzgerald. Printed from the second edition. London, Hodder and Stoughton, ca. 1910, met 20 tipped-in platen door Dulac, in verguld en versierd buckram, 4to. Buckram deels gespleten aan uiteinden rug en langs kneep achterplat, band wat vlekkig, hier en daar iets roestvlekkig, verder goed ex. + Dulac (ills.), Stories from Hans Andersen. London, Hodder & Stoughton, 1911, viii,250 pp., met 28 tipped-in platen door Dulac, in verguld en versierd linnen, 4to. Uiteinden wat sleets, hoeken gestoten, schutbladen gebruind, verder goed en net ex.
(totaal 2)