[8] [9] [10] [11] [12]
kavel: 10 verkocht € 90.00

Lewis Carroll, Alice's Adventures in Wonderland. Illustrated by Gwynedd M. Hudson

Published by Hodder and Stoughton for Boots Pure Drug Co, Nottingham, ca. 1932, (11),180,(1) pp., met 12 platen door Hudson, verguld uitgeverslinnen, 4to. Band wat sleets langs randen, potloodkrassen op laatste blad, intern een enkel vlekje + idem, Through the Looking-Glass, and what Alice found there. Illustrated by Peter Newell. New York/ London, Harper & Brothers, 1902, xvi,211 pp., met 40 (van 41) platen door Newell, verguld karton, 8vo. Karton wat sleets, scharnier binnenkant voorplat kwetsbaar, intern hier en daar vlekkig, enkele platen met scheurtjes en 1 plaat los, verder goed + idem, Phantasmagoria and other poems. With illustrations by Arthur B. Frost. London, Macmillan, 1929, viii,166,(2) pp., verguld linnen, 12mo. Bandje met schaafplekken, eigenaarsinscriptie op schutblad, verder goed - en 1 andere.
(totaal 4)