[52] [53] [54] [55] [56]
kavel: 54 verkocht € 100.00

Franse prentenboeken

Benjamin Rabier, Gedeon traverse l'Atlantique. Parijs, Garnier frères, (1933), 48 p., oorspr. geïll. karton met linnen rug, groot 4to. Inscriptie op schutblad, randen wat sleets, verder goed + Georges Clavigny, L'arche de Noé. Illustrations de O'Galop. Parijs, Albin Michel, ca. (1930), 48 p., geïll. karton met linnen rug, groot 4to. Licht roestvlekkig + J.F. Robelin Millet, Folle Avoine page-chevalier. Lyon, Editions Optic, 1945, groot 4to. Bovenkant rug met besch., verder goed - en 7 andere.
(totaal 10)