[54] [55] [56] [57] [58]
kavel: 56 verkocht € 170.00

Engelse prentenboeken

Sally and Sambo go travelling. The Kentucky Twins again. London, Raphael Tuck & Sons, jaren 40, oblong kartonnen band, geniet. Boekblok los in band, roest rond nietjes, stempel "Sample only" op voorplat + Hans Brinker Picture Book. New York, Graham & Matlack, (1913). Prentenboek volledig op linnen gedrukt. Geniet, 4to. Hoekjes met vouwen + Hickory Dickory Dock. Akron, Saalfield, 1917, eveneens volledig op linnen gedrukt. Gebruikt ex. met vouwen en ingekleurd door kinderhand + Lewis Carroll, Songs from Alice in Wonderland. Ills. John Tenniel. Music by H. Fraser-Simson. London, Methuen/ Keith Prowse, (1932), 55 p., geb. met stofomslag. S.o. met gebruikssporen, naam en blindgestempeld ex libris op schutblad, verder goed + Wanda Gag, Snippy and Snappy. New York, Coward-McCann, 1931. Oblong 4to met stofomslag. Gesigneerd verso titel en met inscriptie in pen - en 12 andere.
(totaal 17)