[59] [60] [61] [62] [63]
kavel: 61 verkocht € 100.00

Elf diverse titels: (1) De reis om de wereld in 80 dagen

in de Amsterdamsche Schouwburg, door P.J. Andriessen. Met 8 platen. Amsterdam, gedrukt door Henry Koster voor J. Vlieger, z.d. (1875), 25 p., met 8 chromolithografische platen (2x dubbel-p.) en oorspronkelijk omslag door G.J. Bos (de litho's en het omslag gedrukt door Van Leer & Co te Haarlem), 4to.
Oude eigenaarsnaam en datum '75 (1875) op de titelpagina; tekstbladen wat gebruind, het laatste blad met gerepareerde scheur. Omslag los in twee delen en met oud boekverkopersetiketje op het vooromslag. Ondanks de defecten een acceptabel exemplaar van deze kwetsbare, zeldzame publicatie; (2) Kinderen bemint uwe ouders, Derde druk. Den Bosch, G. Mosmans Senior, z.d. (ca. 1890), 64 p., met houtgegraveerd frontispice, oorspronkelijk goudgeletterd karton, 12mo. Extreem zeldzaam, geen exemplaren van welke druk dan ook in PiCarta. Met letterdruk en met de hand ingevulde schoolprijs van de R.K. Jongensschool te Uithoorn, gedateerd 1900; (3) Olof de vondeling door Ida Heijermans. Teekeningen en bandversiering van Rie Cramer. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1912, 70 p., geïllustreerd als aangegeven, oorspronkelijk bedrukt linnen, oblong folio (defectjes). En met nog 8 andere, w.o. 2 manuscripten. (totaal 11)