[64] [65] [66] [67] [68]
kavel: 66 verkocht € 220.00

[Sinterklaas] 2 centsprenten en bordspel

Sint-Nicolaas geeft ieder wat! No. 37. Amsterdam, G.L. Funke, 1867. Handgekleurd, 43 x 34 cm, in lijst. Licht sleets aan randen, met vouwranden + Sint Nicolaas komt u verschijnen ... No. 1. Amsterdam, P.C.L. Van Staden, ca. 1870. 39 x 31 cm, in lijst. Met kleine scheurtjes op vouwranden + Sint Nicolaas spel. Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1888. Bordspel, lithografie, 58 x 42 cm, in lijst. Met vouwranden, in goede staat.
(totaal 3)