[65] [66] [67] [68] [69]
kavel: 67 verkocht € 70.00

[Schoolplaat] Sinterklaas en Zwarte Piet, Bram Ohm

Groningen, J.B. Wolters, 1954. 'Ter herinnering 1904-1954 sinterklaascommissie Amsterdam'. Lithografie, op karton, met metalen beschermhoeken. 98 x 74,5 cm.
Lichte gebruikssporen, goed exemplaar.