[214] [215] [216] [217] [218]
kavel: 216 € 60 - € 120

[William Nicholson] 3 titels: (1) Polly: written by Mr. Gay. Drawings by William Nicholson

Gedrukt in Bungay door R. Clay & Sons voor W. Heinemann te Londen, 1923, in 385 door de illustrator gesigneerde en genummerde exemplaren, XVI,107,(2) p., met 9 ingeplakte, gekleurde platen en illustraties door W. Nicholson, oorspronkelijk bedrukt linnen, 4to.
Rug verkleurd en iets sleets aan de uiteinden. Met leuke eigenaarsinscriptie op het vrije schutblad: "Major P. Young: Dso. MC. 16th Foot. The End House. Sandy Way Cobham, Surrey". Ongetwijfeld Peter Young (1915-1988), Brits legerofficier en commando, en historicus. Tevens met het ex libris van L.H. Dorrenboom op binnenzijde voorplat. En met nog 2 andere door W.H. Davies met illustraties van Nicholson. (totaal 3)