[217] [218] [219] [220] [221]
kavel: 219 € 300 - € 600

[Maurice de Vlaminck. Bijzonder exemplaar] Georges Duhamel. Les hommes abandonnés.

Illustré de lithographies par M. de Vlaminck. Parijs, M. Seheur, 1927, gedrukt in 345 genummerde exemplaren (dit is nummer 319, één van 300 exemplaren op vélin d'arches), (10),208,(1) p., met geëtst frontispice en 24 litho's (8x als plaat) door De Vlaminck (gedrukt door Mourlot), in goudgeletterde leren privé-band met meegebonden oorspronkelijk omslag, bovensnede verguld, 4to.
Von Walterskirchen XII en p. 202 en verder. Bijzonder exemplaar met meegebonden een extra suite van de illustraties + 4 niet in de editie gebruikte litho's, alle op Japans papier. Von Walterskirchen noemt alleen een exemplaar met alle 29 illustraties in het Kunstmuseum te Bern.