[218] [219] [220] [221] [222]
kavel: 220 verkocht € 200.00

[Jean Lurçat] Jean Giono. Animalités.

Parijs, gedrukt door en met typografie van R. Blanchet voor uitgever B. Klein, 1965, (8),128,(7) p., gedrukt in 250 door de kunstenaar en schrijver gesigneerde exemplaren (dit is nummer 187, één van 150 exemplaren op vélin d'Arches), met titelillustratie, 14 illustraties in de tekst (waarvan 3 dubbel-p.) en 4 dubbel-p. originele litho's op vélin de Rives (gedrukt door J. Berto te Marseille) door Lurçat, los in aparte linnen portfolio met bindlinten, het hoofdwerk in losse katernen in oorspronkelijk omslag, folio, samen in linnen omslagdoos (zeer goed exemplaar, hoekjes van omslagdoos iets sleets).