[219] [220] [221] [222] [223]
kavel: 221 verkocht € 250.00

[Leonor Fini] Marcel Schwob. Le livre de Monelle.

Parijs, gedrukt door Imprimerie Union voor Éditions de la Différence, 1976, gedrukt in 301 exemplaren op vélin de Rives, elk exemplaar met extra suite van de 24 gravures gesigneerd en genummerd door de kunstenaar (dit exemplaar en de extra suite genummerd LXIII/C, één van 76 exemplaren "reservés aux bibliophiles français"), 133,(7) p., met 24 originele gravures door Leonor Fini in de tekst, in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, groot folio, samen met de extra suite (in eigen oorspronkelijk omslag in hetzelfde formaat) in gedecoreerd linnen omslagdoos (53 x 35 x 7,5 cm.).
Collection l'Insistance 1. Met los ingelegde bifolium menukaart van de Société des Amis des Livres voor een diner in 1956, met aan de binnenzijde een serigrafie gesigneerd in roze pen door Leonor Fini en genummerd 14/15 in potlood.