[227] [228] [229] [230] [231]
kavel: 229 verkocht € 80.00

[Lucien Boucher, 1 van 25 met originele tekening] H. de Balzac. Quatre histoires de bêtes.

llustrations de Lucien Boucher. Parijs, gedrukt door Desfossés voor Nouvelle Société d'Editions, 1945, oplage 800 en enkele exemplaren (dit is nummer 20, één van 25 exemplaren op fil Marais met een originele tekening en een extra suite van alle illustraties), (4),IV,126,(3) p., met 55 pochoir gekleurde illustraties door Boucher, het hoofdwerk, de tekening en de extra suite samen gebonden in contemporain halfmarokijn met meegebonden oorspronkelijk omslag, bovensnede verguld, 4to.
Eerste blanco, de originele tekening (incl. passe-partout) en laatste blanco pagina roestvlekkig/ gebruind. Rug verbleekt, bovenscharnier kwetsbaar bij de top van de rug. Deel 5 in de serie "Scènes Eparses".