[230] [231] [232] [233] [234]
kavel: 232 verkocht € 100.00

Frederik van Eeden, De Kleine Johannes. Met IX lithografiën en versieringen

door Edzard Koning. 's-Gravenhage, Mouton & Co, ca. 1898, 190,(2) p., luxe editie in halfperkamenten kunstband met vergulde titel en florale versiering, groen linnen. Linnen iets sleets, titel iets roestvlekkig, verder goed ex. + idem, De Kleine Johannes. Tweede deel. Amsterdam, W. Versluys, 1905, 216 pp., geïll. linnen. Inscriptie voorin, verder goed + Ik beschuldig! (J'accuse!). Door een Duitscher. Met een voorrede van Dr. Fred. van Eeden. Utrecht, W. de Haan, (1915), halflinnen - en 3 andere.
(totaal 6)