[247] [248] [249]
kavel: 249 verkocht € 100.00

Reinaert de Vos

Reinaert de Vos, Episch fabeldicht van de twaelfde en dertiende eeuw, met aenmerkingen en ophelderingen van J.F. Willems. Gent, Gyselynck, 2e dr., 1850. lxvii, 404 p. In halfmarokijn met vergulde rugtitel. Aan randen wat sleets, verder net ex. + Reintje de Vos van Hendrik van Alkmaar. Naar den Lubekschen druk van 1498 vertaald en uitgegeven door Mr. Jacobs Scheltema. Vincent Loosjes, Haarlem, 1826. lxxii, 468 p. 4to, herbonden in linnen met vernieuwde schutbladen.
(totaal 2)