650-697 Amsterdam

[650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 697]
kavel: 670
Fotografie Amsterdam
-Jaren 20. 5 foto's op groter formaat, ca. 20 x 24 cm. Stadhuis, Herengracht 2x, Herengracht bij Beulingsloot, Leidscheplein; en 4 kleinere, ca. 10 x 14 cm. Binnengasthuis, Schouwburg en Oude Turfmarkt door Oosterhuis en een ander. Toegevoegd: Het Steiger in Rotterdam.-

verkocht € 140.00
kavel: 671
Kabinetfoto's
-25 kabinetfoto's, ca. 1880-1901, met o.a. het Leidsche Plein, de Waag op de Westermarkt, het Kadijksplein, het Sophia Plein, het Rokin met fantasievoorstelling van een boulevard en het Paleis voor Volksvlijt - en 1 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 672
Fotografie Amsterdam
-18 foto's, ca. 1887-1900, met o.a. Overtoom met Pestbrug, de Beurs van Berlage, het Sophiaplein en het Centraal Station. Deels op karton geplakt.-

verkocht € 130.00
kavel: 673
Fotografie Amsterdam
-23 foto's, ca. 1875-1898, met o.a. Oude Huizen aan het voormalige Schapenplein en aan de Munttoren - Alles Afgebroken, het Werkhuis, de Leidsche Poort, de Warmoesgracht en de Rotterdammerbrug.-

verkocht € 260.00
kavel: 674
Fotografie Amsterdam
-16 foto's, ca. 1867-1870, met o.a. de Pijpenmarkt, het Papen-Eilandje en de Sint Nicolaasbrug - en 1 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 675
De Oostelijke Doksluizen voor de Stad Amsterdam
-tijdens de afschouwing van dit kapitale werk voor het onder water komend gedeelte, den 7. September 1831. Opgeplakte kleurenlitho (met de hand bijgekleurd). Voorstelling gelithografeerd door P. Kiers, 1832, naar een door hemzelf vervaardigd schilderij (in collectie Amsterdams Historisch Museum). 36 x 48 cm. met afzonderlijke onderstaande tekst. Toegevoegd: Plan van een Y-Spoorweg, Y-Station en Y-Brug. Kleurenlitho door W.C. Magnenat. Amsterdam, 1857.-

verkocht € 70.00
kavel: 676
Twee handgekleurde gravures: (1) "Amstelredamum".
-Oudtijds handgekleurde geëtste en gegraveerde plattegrond, 34 x 48,5 cm., uit Braun en Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum, ca. 1600, in lijst en onder passe-partout.-

verkocht € 150.00
kavel: 677
[Artis. Centsprenten] Wandelingen in Natura Artis Magistra
-Nieuwe Nederlandsche Kinderprenten no. 89. Amsterdam, G.L. Funke, ca. 1870. Lith. Emrik en Binge. Ingelijst met passe-partout achter glas, lijst 48,5 x 61 cm. Kleine besch. in beeld midden onder + Wandelingen in Natura Artis Magistra. Nieuwe Nederlandsche Kinderprenten no. 90. Ingelijst met passe-partout achter glas, lijst 47,5 x 56 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 678
Sal Meijer (1877-1965)
-Kolkje. Ets, gesigneerd in de plaat en met potlood eronder. Afm. 10,3 x 8,7 cm. -

verkocht € 50.00
kavel: 679
Lot van 9: Commissie voor Stadsschoon. Zetel: Stedelyk Museum Amsterdam. 2e serie
-Prentbriefkaarten, ca. 1910. Album met 50 ansichtkaarten ingeplakt aan bovenrand (omslag met watervlek) + Souvenir de la septième session du Congrès International des Editeurs. Amsterdam, juillet 1910. Haarlem, Emrik & Binger. Album met 30 hélio-gegraveerde platen (1x uitslaand) en 1 groot uitslaande fotografische plaat + Amsterdam. Album met 12 losse bladen, elk met opgeplakte foto, in omslag (omslag in 2 helften) + Y tunnel - Amsterdam. Plan T.C. Groot. Industrieel Amsterdam-Noord + afschrift van begeleidende getypte Open brief, 5 losse eenzijdige p. op briefpapier van T.C. Groot gedateerd 1939 + Souvenir d'Amsterdam. Uitgave van A. Jager, Amsterdam. Leporello met 12 bladen met opgeplakte foto's (leporello in twee helften) + Plattegrond van Amsterdam en randgemeenten. Amsterdam, Lieverlee, (1948-1949). Hameleers nr. 158 - en 1 andere plattegrond + Paleis voor Volksvlijt. Programma voor La Traviata, ca. 1913.-

verkocht € 120.00