650-697 Amsterdam

[650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 697]
kavel: 680
Kabinetkaarten Amsterdam
-Lot met 13 kabinetkaarten met o.a. de Beurs van Zocher, de Schreierstoren met de Sint-Nicolaaskerk, de Schreierstoren vanaf de Geldersekade, de Nieuwmarkt met Waag. Kaarten elk 13 x 18 cm. -

verkocht € 130.00
kavel: 681
[Fotografie] Gevelreclame Amsterdam
-Lot met 10 foto's met Amsterdamse gevelreclame, ca. 1900-1930: (1) Muurvlakte Buiten Oranjestraat b.h. spoor; (2) Muurvlakte en dakreclame Pr. H. Kade/ Nieuwendijk; (3) Dakreclame Rokin 121; (4) Muurvl. Thorbeckeplein/ Heerengracht; (5) Muurvlakte Warmoesstraat 44 (Damrak zijde); (6) Muurvlakte N.Z. Voorburgwal/ N.Z. Kolk; (7) Muurvl. Sloterdijkstraat 15 (a.d. spoorbaan); (8) Schutting Oostelijk Viaduct (Stadszijde); (9) Schutting Oostelijk Viaduct (de Ruyterkade); en 1 dubbele.-

verkocht € 340.00
kavel: 682
Fotografie Amsterdam
-Lot met 40 foto's van Amsterdam, eind 19e/ begin 20e eeuw. Diverse formaten, grootste ca. 21 x 28 cm. Deels op karton geplakt. Met o.a. Leidscheplein, Amstelsluizen, de Dam met de Beurs van Zocher, Nieuwe Uilenburgerstraat, Lindengracht, het Scheepvaarthuis, Zeedijk.-

verkocht € 170.00
kavel: 683
Glasnegatieven Amsterdam
-2 doosjes met in totaal 33 negatieven van Amsterdam tussen losse glasplaatjes. Negatieven 8 x 8,5 cm. Met o.a. de Waag, Molen de Gooyer, de Stadsschouwburg en het Rijksmuseum.-

verkocht € 170.00
kavel: 684
Wereld-Tentoonstelling van het Hotel- en Reiswezen te Amsterdam in 1895
-Plakboek, folio o.a. met het Algemeen Programma, aanvraag-biljetten voor plaatsruimte in het Nederlands, Frans, Duits en Engels, algemene bepalingen en reglement, inschrijvingsbiljetten, toegangsbewijzen, dag- en maandkaarten; meerdere gevouwen affiches in diverse maten en kleuren en andere berichten, aankondigingen en formulieren, voornamelijk ten dienste van de organisatie van de Wereld-Tentoonstelling in Amsterdam, 1895.-
€ 200 - € 400
kavel: 685
Fotografie Amsterdam
-Lot met 37 foto's van Amsterdam, w.v. 29 op karton geplakt, eind 19e eeuw. Diverse afmetingen, meest ca. 11 x 17 cm. Met o.a. de Amstel, het Paleis voor Volksvlijt, de Botermarkt (nu Rembrandtplein), het Oude Beurspleintje, Station Willemspoort, de Houtgracht voor de demping in 1882 - en 1 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 686
Foto-album Amsterdam bij nacht
-Album met 20 foto's, deels geplakt en deels los ingestoken, met stadsgezichten bij nacht. Met o.a. de Munttoren, de Dam, het Paleis op de Dam, de toren van de Zuiderkerk, Montelbaantoren, Hotel American, De Waag en de Mozes en Aaronkerk. Tevens 2 ingestoken ansichtkaarten. Koordgebonden oblong album, 13 x 19 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 687
Fotografie Amsterdam
-Lot met 10 foto's van Amsterdam, ca. 1916: (1) Achterzijde Zeedijk; (2) Overhaal Ruysdaelkade; (3) Oude Zijds Kolk; (4) Zuidelijke Wandelweg; (5) Gravenburgwal bij Staalstraat; (6-7) Dam; (8-10) Overstroming Buiksloot. Diverse afmetingen, ca. 11,5 x 17 cm. Alle op karton geplakt (1 foto losgeraakt van karton).-

verkocht € 260.00
kavel: 688
Verbinding van Amsterdam met de Noordzee, door middel van een kanaal
-door Holland op zijn smalst, uitgebragt door den raad van den Waterstaat. 's Gravenhage, van Weelden en Mingelen, 1859. 106 p. 4to, met bijlagen A t/m M. -

verkocht € 100.00
kavel: 689
Philips von Zesen Beschreibung der Stadt Amsterdam (...).
-Amsterdam, J. Noschen, 1664, (6),398,(22) pp., geïllustreerd frontispice met titel, titel met vignet in houtsnede, 1 uitslaand profiel, 3 uitslaande plattegronden, 1 uitslaand vogelvluchtperspectief, 68 gezichten en 1 illustratie in de tekst, overlappend perkament. 4to. -

verkocht € 1900.00