[664] [665] [666] [667] [668]
kavel: 666 verkocht € 60.00

[Beurs Amsterdam] Ets Poortenaar

Beursplein 1-3. Originele vroeg 20e-eeuwse ets op groot formaat. 49 x 63,5 cm., blad 56 x 74 cm. Gesigneerd in de plaat en met potlood r.o. nr. 15/100.
Jan Christiaan Poortenaar was werkzaam in Amsterdam vanaf 1906-1912 en na 1924. Krachtige druk.