[666] [667] [668] [669] [670]
kavel: 668 verkocht € 80.00

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Singel. Ets, 27 x 32 cm. Getiteld l.o. en gesigneerd r.o. Ingelijst in passe-partout onder glas, 43,5 x 53,5 cm.