[674] [675] [676] [677] [678]
kavel: 676 verkocht € 150.00

Twee handgekleurde gravures: (1) "Amstelredamum".

Oudtijds handgekleurde geëtste en gegraveerde plattegrond, 34 x 48,5 cm., uit Braun en Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum, ca. 1600, in lijst en onder passe-partout.
Gebruind, grotendeels vanwege de oudtijdse kleuring. Prachtige plattegrond in vogelvluchtperspectief met grote tekstcartouche en legenda, naar de beroemde midden-16de-eeuwse wandplattegrond van Cornelis Anthonisz.; (2) (Omgeving van Amsterdam). Handgekleurde gravure, 32,5 x 20,7 cm., zonder adres, ca. 1700, in lijst en onder deluxe passe-partout. (totaal 2)