[689] [690] [691] [692] [693]
kavel: 691 verkocht € 90.00

Lot van 54 prenten en één tekening,

grotendeels 17de en 18de eeuw maar ook 19de en 20ste eeuw, o.a. vele gezichten uit Commelin, Dapper en Wagenaar en enkele gelithografeerde gezichtjes, tevens geëtste gezichten door Dirk Harting, Sal Meijer en Georg Ruiter en een penseeltekening van de Amstel met de Blauwbrug door Henk Schuurman (1897-1991).
(totaal 55)