veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[388] [389] [400] [401] [402]
kavel: 400 verkocht € 130.00

[Religie] (1) Verklaringe des Eersten Briefs van Paulus

Aan die van Korinthus; Waar in de Kragt en Zamenhang der woorden, mitsgaders des Apostels Oogmerk (...) opgehelderd worden. Johannes Bierman. Amsterdam, Andries van Damme, 1725. Kl. 4to, leer, allegorisch frontispice, titel met vignetje, (4),1069 pp. + bladwijzer. Band met gebruikssporen, enkele wormgaatjes. (2) Schriftmaatige Verklaaringe over den Algemeenen Sent-brief van den Apostel Jakobus. Theodorus Antonides. Leeuwarden, Gerardus Hoogslagh, 1699. Kl. 4to, perkament. Slordige band, verder goed. (3) De Algemene Brief van den Apostel Judas. Joh. Henr. Janssonius. Groningen, Laurens Groenewolt, 1750. Kl. 4to, leer.
(totaal 3)