veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[389] [400] [401] [402] [403]
kavel: 401 verkocht € 160.00

[Religie] (1) De Wet ende het Getuiggenisse ofte Uitlegginge ende Betragtinge

Van de Verborgentheden ende voornaamste Saken des Wets, ofte der Boeken Mosis. Franciscus Burmannus. Utrecht, C.J. Noenaart, 1680. 2 delen in een band. Kl. 4to, leer, blindgestempeld, geïll. frontispice, 2x titel met vignetje, (1),(48),650 (= 950) pp. + bladwijzer. Goed ex. (2) De Propheet Maleachi in XXXVI Leerredenen verklaert (...) Johannes Costerus. Delft, Adriaan Beman, 1721. Kl. 4to, perkament, blindgestempeld, titel in rood en zwart met vignet. Goed ex. (3) Tien Predikaetsien over de Kracht en Genade van Christus (...) P. Doddridge (vert.) Wilhelmus Peiffers. Amsterdam, Van Gerrevink e.a., 1748. 8vo, titel in rood en zwart met vignetje. Goed ex.
(totaal 3)