veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[595] [596] [599]
kavel: 599 verkocht € 60.00

Inleiding tot het ceremonieel, en de plegtigheden der begraavenissen

en der wapen-kunde: Uit deszelfs oorspronkelykheid. Cornelis van Alkemade. Delft, Andries Voorstad, 1713. (17),266 p. Geïll. frontispice, 3 gravures waarvan 1 uitslaand. Halfleer met gemarmerde platten, titel op rugvignet. Klein 8vo.
Band wat sleets aan randen, 1 plaat licht gebruind.