veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[529] [530] [531] [532] [533]
kavel: 531 verkocht € 70.00

Fr. Baconis de Vervlam

Angliae Cancellarii, De Avgmentis Scientiarvm Lib. IX. Amsterdam, Henricum Westenium, 1694. (12), 562, (61) p. Perkament, titel op rug. 12mo.
Bandje met lichte gebruikssporen, stempel op schutblad, bibliotheeklabel op rug.