veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[528] [529] [530] [531] [532]
kavel: 530 verkocht € 160.00

Catalogus Librorum

tam impressorum quam manuscriptorum Bibliothecae Publicae Universitatis Lugduno-Bataviae. W. Senguerdius, J. Gronovius en J. Heyman. Leiden, Petri van der Aa, 1716. Met supplement. (10),500,(122), 501-534 p. Geïll. frontispice, titelpagina met vignet, gravure met opdracht, 1 plaat en 1 gravure in tekst. Leer, titel verguld op rug. Folio. Leer op rug besch., hier en daar los, gescheurd op scharnieren, tekst met vochtschade, stempels op titelpagina + Index Librorum Prohibitorum. Rome, Reverende Camerae Apostolicae, 1758. (7), xxxix, 268 p. Geïll. frontispice, titelpagina met gravure. Perkament met blindstempeling, 4to. Band en bladen met waterschade, voorplat nagenoeg los.
(totaal 2)