veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[527] [528] [529] [530] [531]
kavel: 529 verkocht € 100.00

[Religie] Het wonder geloof-stuck

van 't alder H. Sacrament des Autaers. Seer bondigh voorgestelt (...) Verscheyde in twee afdeelinge (...) ecclesia lauda sion. Antwerpen, Hieronymus Verdussen, 1725. 132 p. Leer, 13 x 18 cm. Band met gebruikssporen, sleets aan rug, aantal pp. watervlekkig in ondermarge + (Historien ende Prophetien ut de H. Schrifturen met schoone figueren door Chr. van Sichem). Titelblad en eerste 19 pp. ontbreken. Ca. 1645. Met vele houtsnedes van Christoffel van Sichem. Perkament, sticker op rug, stempel op schutblad. Band met gebruikssporen, blok wat los in band + Regula s. Augstini et Constitutiones. Rome, Nicolai Angeli Tinassii, 1690. (6), 344, (23), 316, 136 p. Leer, titel verguld op rugvignet. 8vo. Platten vlekkig, leer wat sleets aan randen en scharnieren, eerste 4 bladen los in band - en 1 andere.
(totaal 4)