veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[526] [527] [528] [529] [530]
kavel: 528 € 80 - € 150

Dictionnaire Historique

ou Histoire abrégée des Hommes qui se sont fait un nom par le génie,(...) F.X. De Feller. Compleet in 13 delen. Parijs/ Lyon, Méguignon/ Périsse frères, 1821-1824. Dl. 1 met portretgravure. Leer, uniform gebonden met vergulde titelvignetten op rug in rood. 22 x 14 cm - en 1 andere.
Banden sleets, hier en daar met scheur op rugscharnier, alle stempel op titelblad. (totaal 14)