veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[525] [526] [527] [528] [529]
kavel: 527 verkocht € 260.00

[Zoölogie] Zoological Illustrations

or Original Figures and Descriptions of New, Rare, or Interesting Animals. Vol. III. W. Swainson. Londen, Baldwin, Cradock & Joy, 1822-1823. Met 63 handgekleurde lithografieën. Later halfmarokijn met vergulde en geribde rug. Net exemplaar + Mémoires sur divers sujets de l'histoire naturelle des insectes, de géographie ancienne et de chronologie. Pierre André Latreille. Parijs, Deterville, 1819. VIII, 264 p. Half rood marokijn, geribd met titel verguld op rug, 8vo. Bandje iets sleets op scharnieren en hoekjes.
(totaal 2)