veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[520] [521] [522] [523] [524]
kavel: 522 verkocht € 180.00

[Fortificatie] Versuche über einige Theile der Artillerie und der Befestigungskunst

Aus dem Französischen übersetzt und mit einem Nachtrage begleitet, von Ignaz Rueber, (...) Mit neun Kupfertafeln. Wenen, J.G. Heubner, 1826. François, Marquis de Chasseloup-Laubat. (4), 176 p. Met 10 uitslaande gravures. Halfleer, gemarmerde platten, titelvignet verguld op rug. 8vo.
Band iets sleets aan randen, pp. en platen aan marge iets roestvlekkig.