veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[381] [382] [383] [384] [385]
kavel: 383 verkocht € 420.00

Pieter de la Ruë

Geletterd Zeeland, verdeeld in drie afdeelingen, bevattende in zig de Schrijvers, Geleerden en Kunstenaars (...). Middelburg, Michiel Schryver, 1734. (44), 344, (4) p. 4to, in halfleer. Met ingebonden uitvouwbare gravure van de auteur door George Koekers, 1802. Net ex.