veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[382] [383] [384] [385] [386]
kavel: 384 verkocht € 900.00

[Van Loon] Beschryving der Nederlandsche Historipenningen

Of beknopt verhaal van 't gene sedert de overdracht der heerschappye van Keyzer Karel den Vyfden op Koning Philips zynen zoon, tot het sluyten van den Utrechtschen Vreede, in de zeventien Nederlandsche Gewesten is voorgevallen. Mr. Gerard van Loon. Den Haag, Christiaan van Lom, Isaac Vaillant, Pieter Gosse, Rutger Alberts en Pieter de Hondt, 1723-1731. Folio, leer, titels op rug met goudopdruk, 4 delen uniform gebonden. Deel I met het portret van Gerard van Loon door J. Houbraken naar F. van Mieris, frontispice door B. Bernards naar J. Goeree, titel deel I-IV in rood en zwart met vignet door F. Ottens, (50),574,(46) pp. Deel II (2),562,(38) pp. Deel III (2),556,(38) pp. Deel IV (2) 696,(34),(1), en pag. 697.
Prachtig gebonden set. (totaal 4)