veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[387] [388] [389] [400] [401]
kavel: 389 verkocht € 440.00

[Botanica] L'Histoire des plantes, traduicte de Latin en François

avec leurs pourtraicts, noms, qualitez &lieux où elles croissant, a laquelle sont adiustees celles des Simples Aromatqieues, Animaux à quatre pieds, Oiseaux, Poissons, Serpens & autres bestes venimeuses, ensemble les Distillations. Reveu & corrigé par les Doctes de nostre temps. Geofroy Linocier. Seconde Edition, Paris, Guillauime Macé, 1620. 8 delen in 1 band, 704; 16; 239 [57, index] p. met 6 houtsnede titelpagina's en ca. 900 houtsneden in de tekst. In 19e-eeuws kalfsleer met vergulde bandtek. en marokijn verguld titelschild, jaartal verguld onderaan rug. 16mo (127 x 82 mm). Pagina 625-626 ontbreekt evenals enkele hoeken van pagina's, enkele pagina's prof. hersteld. Desalniettemin een fraai exemplaar van dit zeldzame werk.
GoldSmith L1484.