veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[359] [360] [361] [362] [363]
kavel: 361 € 500 - € 800

[Botanica. Keisuke Ito] Kinka-o kyuju gaju hakubutsu kaishi

A memorial work, chiefly on botany and zoology: in commemoration of the ninetieth anniversary of Keisuke Ito. Keisuke Ito. Nagoya, Japan, 1893. 102 p. 2 delen. Gebonden op Japanse wijze. Portret Keisuke Ito en enkele litho's van bloemen en planten. Tekst in Japans en Engels, met inlay van de uitgever. Bindkoordjes los, verder nette set.
Keisuke Ito (1803-1901) was een leerling van Von Siebold en werd de eerste professor van botanie in Japan.