veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[358] [359] [360] [361] [362]
kavel: 360 € 500 - € 750

[Religie] Afbeeldingen van sommighe in Godts-Woort ervarene Mannen

die bestreden hebben den Roomschen Antichrist. Waer by ghevoecht zijn de Lofspreucken ende registers harer boecken. Jac. Verheiden (int Latijn). P.d.K. (in Neer-Duitsch). Den Haag, Beuckel Corneliszoon Nieulandt, 1603. 4to, nieuwe band, nieuwe schutbladen en vrije bladen, geïll. titel, (10),147,(1) ff. 49 portretten, waarvan 2 in kopie en een afbeelding van aarde, maan en zon; alle in kopergravure. De portretten gesigneerd in de plaat door Hondius, de prent van Melanchton door Hondius naar A. Dürer.
Nieuwe band, zwart kunstleer, titel in bruin, groen en goudopdruk, gemarmerde schutbladen, vrije bladen voor- en achteraan, div. pp. gerestaureerd aan de randen buiten de tekst, vloeibladen voor de portretten. Drukkersmerk op laatste blad. Div. aant. op vrij blad. Lijst van de portretten in kopie achterin bijgebonden. De portretten in heldere afdrukken.