veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[350] [351] [352]
kavel: 350 verkocht € 950.00

[Asteroidea. Zeesterren] De Stellis Matinis liber singularis

Johannus Henricus Linck. Tabularum Aenearum figuras exemplis nativis apprime similis et autoris observationes (...) Ill. Christianus Gabriel Fischer (...) Acc. Edw. Luidii, de Reamur et Dav. Kade huius argumenti Opuscula. Leipzig, Jacob. Schuster, 1733. Eerste en enige druk.
Folio, halfleer, titel op rug in zwart en goudopdruk, blauw gemarmerde platten, half-titel, titel in rood en zwart met vignet in kopergravure. (22),107,(1) pp. met 3 grote kopvignetten en een paar afbeeldingen in de tekst, alle in kopergravure; het platendeel met titel in rood en zwart met vignet in kopergravure, (4) pp. en 42 bladen met afbeeldingen van zeesterren in kopergravure. De gravures door J.A. Corvinus naar Hildeprand. De tekst hier en daar (licht) gebruind. De platen in goede staat. Belangrijk wetenschappelijk werk over zeesterren.