veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[351] [352] [355] [356] [357]
kavel: 355 verkocht € 120.00

[Martinet] Kathechismus der Natuur + Natuurkundige Aanmerkingen

Kathechismus der Natuur. [4 delen]. J.F. Martinet. Tweede druk, met plaaten. Amsterdam, Wed. Loveringh en Allart, 1778-1779. 4 delen, halfleer, uniform gebonden, 4x geïll. frontispice, 4x titel, totaal ca. 1700 pp. en 20 platen in kopergravure, waarvan de meeste uitslaand. Samengevoegd met: Natuurkundige en ophelderende Aanmerkingen over de 4 delen van J.F. Martinet's Katechismus der Natuur door J. de Vries. Amsterdam, Johannes van Selm, 1779. 2 delen, halfleer, uniform gebonden zoals voorgaande, 2x titel, ca. 770 pp.
De 6 bandjes met gebruikssporen; verder een goede set.

(totaal 6)